WindowsProgramySkype 6.7.0.102

Skype 6.7.0.102 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Skype Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
31.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
477

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5

Skype to chyba najpopularniejszy na świecie, darmowy komunikator internetowy. Pozwala na prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych oraz wideokonferencji. Do jego podstawowych funkcji należy także możliwość wykonywania połączeń telefonicznych (zarówno telefony stacjonarne, jak i komórkowe). Nie zabrakło także opcji wysyłania wiadomości SMS oraz faksów. Warto wspomnieć, że program może pochwalić się świetną jakością połączenia (zarówno dźwięk, jak i obraz). W czasie rozmowy czy czatu nie musimy obawiać się o to, że osoby niepowołane przechwycą treść konwersacji. To za sprawą skutecznego szyfrowania AES (Advanced Encryption Standard) 256 bit.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to warto również wspomnieć o braku komponentów typu spyware, które często dodawane są do produktów konkurencji. Jedną z ciekawszych funkcji jest SkypeIn. Pozwala ona na założenie wirtualnego numeru telefonu, na który będą mogli do nas dzwonić posiadacze telefonów komórkowych oraz stacjonarnych. Świetnie sprawdza się w przypadku częstych podróży z laptopem. Skype to nie tylko komunikator. Za jego pomocą możemy także w niezwykle krótkim czasie przesłać pieniądze na wybrane przez nas konto PayPal.

Dodatkowo aplikacja pozwala na import listy kontaktów z MSN Hotmail, Yahoo!, G-mail'a i Outlooka. Nie zabrakło też integracji z popularnym odtwarzaczem multimedialnym Winamp. Podczas rozmowy muzyka jest automatycznie zatrzymywana i wznawiana zaraz po zakończeniu konwersacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0