WindowsProgramySliverlight 3

Sliverlight 3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
478

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dostęp do wielu materiałów wideo obecnych w internecie
Minusy:
  • Brak wtyczki dla Opery

Silverlight 3 to wtyczka pozwalająca na wyświetlanie treści multimedialnych na stronach internetowych wykorzystujących technologię Silverlight, która jest konkurencją dla Adobe Flash. Oprogramowanie Silverlight jest wykorzystywane głównie na stronach oferujących materiały VOD: w internetowych wypożyczalniach filmów, na portalach informacyjnych i tematycznych oraz na stronach telewizji, które umieszczają swoje materiały w sieci. Właśnie dlatego każdy internauta powinien mieć zainstalowaną wtyczkę Silverlight, która jest dostępna po naciśnięciu przycisku Pobierz Teraz.

 

Silverlight oferowany na tej stronie to wersja archiwalna – 3.0. Najnowsza edycja tej multimedialnej wtyczki Microsoftu jest również dostępna w naszym serwisie. Starą wersją wtyczki mogą zainteresować się użytkownicy,  którym nowsza wersja sprawia kłopoty technicznie. 

 

Silverlight jest dostępny za darmo, w polskiej wersji językowej. Po zainstalowaniu wtyczki, integruje się z naszą przeglądarką internetową (nie dotyczy Opera) i pozwala na odtwarzanie materiałów wideo dostępnych na setkach stron VOD. Program nie wymaga konfiguracji i działa całkowicie w tle. Silverlight wyróżnia się szybkością działania i intuicyjnym odtwarzaczem, w którym odtwarzane są materiały wideo. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0