WindowsProgramySmall Business Publisher 5.1

Small Business Publisher 5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Belltech Systems, LLC
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
383

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Możliwość wykorzystania szablonów
  • Wygodne środowisko pracy
Minusy:
  • Efekty pracy mogą być dość staroświeckie

Small Business Publisher jest prostym w obsłudze programem pozwalającym projektować między innymi wizytówki, koperty i inne firmowe gadżety.

Środowisko programu zostało intuicyjnie zaprojektowane, tak by w łatwy sposób można było dodawać zdjęcia, tekst, kształty, nanosić efekty oraz cienie. Co więcej, możliwe jest wykorzystywanie szablonów, co znacznie upraszcza projektowanie. Podczas tworzenia grafik możemy korzystać z szablonów stworzonych przez producenta lub samodzielnie przygotować wzór.

Program posiada liczne opcje nakładania dowolnych tekstów i grafik oraz funkcję połączenia z MS Excel w celu pobrania informacji z arkusza. Efekty pracy mogą zostać wydrukowane bezpośrednio z aplikacji lub zapisane do pliku bmp, jpg, gif lub png. 

W Small Business Publisher możemy zaprojektować ulotki, broszury, kartki, katalogi oraz etykiety na płyty CD/DVD, które mogą być wykorzystane jako materiały marketingowe. Licencja na pełną wersję to wydatek blisko 55 dolarów, ale producent udostępnił wersję testową, dostępną na naszej stronie, więc przed wydaniem pieniędzy, użytkownik może sprawdzić działanie aplikacji na własną rękę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0