WindowsProgramyIObit Smart Defrag 2.8.0.1210

IObit Smart Defrag 2.8.0.1210 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
IObit.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,70 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosty w obsłudze interfejs w języku polskim.
  • Szybkość i sprawność działania.
  • Możliwość planowania optymalizacji.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problemy z obsługą.

IObit Smart Defrag to niezwykle popularne i bardzo cenione wśród użytkowników narzędzie przeznaczone do defragmentacji partycji na dysku twardym. Zdaniem producenta, aplikacja wykazuje się o wiele większą jakością i wydajnością pracy, niż konkurencja ze strony DiskDefrag, Diskeeper Pro, Defraggler, JKDefrag etc. 

Program IObit Smart Defrag wyposażono w zaawansowany i wydajny silnik defragmentujący, który pilnuje, aby czas optymalizacji danych na nowoczesnych i dużych dyskach był jak najkrótszy przy jednoczesnym uwzględnieniu najszybszego dostępu do wszystkich danych. Ciekawostką jest również funkcja automatycznej aktywacji defragmentacji partycji w tle – oznacza to, że defragmentacja może być przeprowadzana np. w momencie, gdy komputer nie jest używany i pozostaje w spoczynku. 

IObit Smart Defrag posiada również funkcję optymalizacji położenia plików, która podnosi wydajność dysku i szybkość dostępu do danych, a w związku z tym sprawność działania całego systemu operacyjnego i komputera. Użytkownicy mogą swobodnie planować termin następnej optymalizacji dysków, dzięki czemu regularne dbanie o stan i kondycję dysku twardego jest o wiele łatwiejsze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0