WindowsProgramySmartDeblur 2.2

SmartDeblur 2.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
SmartDeblur
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
8273

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość naprawienia potencjalnie zepsutego zdjęcia.
  • Opcja wyboru konkretnego fragmentu do wyostrzenia.
Minusy:
  • Program nie poradzi sobie z mocnymi rozmazaniami i rozmyciami.

SmartDeblur to bardzo prosty w obsłudze program, którego głównym celem jest wyostrzanie nieostrych, rozmytych i rozmazanych zdjęć. Za pomocą tej niewielkiej aplikacji z nieudanego i potencjalnie nieciekawego zdjęcia możemy stworzyć ostrą i dobrze wyglądającą fotografię. 

 

Bardzo często zdarza się tak, że zdjęcie z dobrym kadrem, ekspozycją, kolorami i zawartością jest po prostu nieostre, lekko poruszone lub delikatnie rozmyte. Na szczęście za pomocą programu SmartDeblur w kilka chwil z rozmazanego zdjęcia tworzy ostrą i wyraźną fotografię. Pamiętajmy jednak, że narzędzie nie poradzi sobie z całkowicie rozmytym i skrajnie niewyraźnym zdjęciem, ale w przypadku różnych zamazań, nieostrości lub innych błędów spisze się doskonale.

 

Na uwagę zasługują również różne opcje, na przykład możliwość wyostrzenia wybranego fragmentu zdjęcia, na przykład postaci stojącej na nieciekawym tle. Interfejs programu jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego i fotograficznego w kilka chwil opanują wszystkie dostępne opcje i możliwości. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0