WindowsProgramySnagIt 11.2.1.72

SnagIt 11.2.1.72 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
TechSmith Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
59.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
335

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Spore możliwości edycyjne
  • Łatwość przechwytywania obrazu
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej
  • Koszt licencji

SnagIt pozwala na tworzenie zrzutów z ekranu oraz nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie komputera. Aplikacja umożliwia stworzenie screena z całego ekranu, stron internetowych, aktywnych okien lub wybranych przez użytkownika fragmentów ekranu. Dodatkową funkcją programu jest nagrywanie czynności wykonywanych na ekranie do formatu AVI. 

SnagIt został wyposażony w narzędzia edycyjne, pozwalające na modyfikowanie screenów: dodawanie strzałek, zaznaczeń, znaków specjalnych, chmurek i tekstu. Aplikacja umożliwia również poprawki w kadrowaniu, zmianę rozmiaru czy modyfikację kolorów. W menu użytkownik ma bezpośrednie odnośniki do najpopularniejszych usług: YouTube, Twitter, Facebook, Screencast - dzięki temu możliwe jest łatwe przesłanie zdjęć i filmów bez wchodzenia na strony www.

SnagIt dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Producent przygotował wersję na Windows oraz Mac. W obu przypadkach zakup licencji wiąże się z koniecznością wydania 47.95 euro, co jest kwotą dużą jak na tego typu aplikację, dlatego przed zakupem zachęcamy do sprawdzenia oferty darmowych programów dostępnej w kategorii Zrzuty ekranowe na Pobierz.pl.

Uwaga!

Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego używania programu

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0