WindowsProgramySnappy Driver 1.17.4.2

Snappy Driver 1.17.4.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Bad Pointer
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,75 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
183

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Szybkie i skuteczne wyszukiwanie sterowników.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Kilka przydatnych opcji i funkcji.
  • Nie wymaga instalacji.
Minusy:
  • Niekiedy problemy z wyszukaniem aktualnego sterownika.
  • Nieco archaiczny interfejs.

Snappy Driver to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą mieć zawsze najnowsze sterowniki do wszystkich urządzeń zainstalowanych w komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Program automatycznie wyszukuje aktualne oprogramowanie dla każdego komponentu, umożliwia również zainstalować nowsze wersje sterowników do starszych urządzeń.

 

Jedną z największych zalet programu Snappy Driver jest bardzo prosta obsługa oraz niski apetyt na zasoby systemy. Co więcej, aplikacja nie wymaga instalacji, więc możemy jej używać np. z pamięci przenośnej USB lub z dysku wirtualnego w chmurze. Co prawda interfejs programu jest dość ubogi, prosty i nieco staromodny, ale jeśli komuś nie zależy na wyglądzie, tylko na solidności i prostocie działania, powinien docenić zamierzenia twórców programu. 

 

Z obsługą programu poradzi sobie nawet początkujący użytkownik bez doświadczenia informatycznego, zaś sporym udogodnieniem będzie polski język interfejsu. Mimo prostoty program Snappy Driver wyposażono w kilka przydatnych funkcji, dzięki którym możemy zdecydować o automatycznej akcji, np. podczas znalezienia nowego sterownika itp. Na deser dostajemy kilka wariantów kolorystycznych do wyboru.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0