WindowsProgramySnip Click 4.1.0

Snip Click 4.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
SmartKite Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.04 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Polskie menu
  • Masowe modyfikacje zdjęć
Minusy:
  • Brak dużej ilości efektów

Snip Click to niezwykle ciekawa aplikacja dla posiadaczy aparatów cyfrowych. Pozwala nie tylko na prostą obróbkę zdjęć, ale również odczytywanie z nich różnorakich właściwości technicznych. 

Jedną z ciekawych opcji jest bez wątpienia możliwość dodania geotagów do swoich fotografii. Pozwalają one na dokładne, geograficzne zaznaczenie miejsca, w którym zostało zrobione dane zdjęcie. Snip Click daje też możliwość zwykłego opisania swoich zdjęć, włącznie ze stworzeniem do nich słów kluczowych, jak również szybkiego dodania daty lub znaku wodnego, w którym może znaleźć się np. imię i nazwisko fotografa. Aplikacja pozwala również na sprawnie i bezproblemowe wysyłanie zdjęć, dzięki integracji z najpopularniejszymi serwerami pocztowymi oraz komunikatorami. W razie zbyt dużego rozmiaru załącznika Snip Click automatycznie kompresuje zdjęcie, oszczędzając nam czasu i zmartwienia. 

Mocną stroną tej aplikacji jest różnorakie przetwarzanie danych technicznych związanych z konkretnym zdjęciem tzw. EXIF. Owe informacje dotyczą m.in. czasu przysłony, wartości naświetlenia itd. Dzięki Snip Click możemy zapisać te dane do pliku tekstowego, by później swobodnie je analizować. Program pozwala również na porównywanie wartości technicznych kilku zdjęć naraz, co dla osób chcących zgłębić tajniki fotografii jest rzeczą absolutnie niezbędną. 

Snip Click działa na Windows 7, Windows XP i Windows Vista. Równie doskonale radzi sobie z wszelkimi systemami 64 bitowymi. Snip Clik jest dostępny na licencji trial, co daje możliwość 30 dniowego przetestowania go. Później należy zakupić tą aplikację, jest jednak oferowana po rozsądnej cenie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0