WindowsProgramySolid Edge 2D ST4 Drafting V105

Solid Edge 2D ST4 Drafting V105 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Siemens Industry Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
362 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
538

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Zgodność z licznymi standardami i normami
  • Wsparcie dla plików AutoCAD
Minusy:
  • Konieczność rejestracji na stronie producenta

Solid Edge 2D ST4 Drafting to program typu CAD pozwalający na tworzenie dwuwymiarowych projektów. Aplikacja jest de facto darmowym elementem komercyjnego narzędzia Solid Edge stworzonego do tworzenia prototypów fizycznych standardzie CAD 3D.

Aplikacja pozwala na projektowanie dwuwymiarowe za pomocą pakietu narzędzi zgodnych z normami  ISO, ANSI, BSI, DIN, JIS i UNI. Solid Edge 2D ST4 Drafting pozwala na pracę z plikami AutoCAD-a, DXF oraz DWF, dzięki czemu może stanowić alternatywę dla komercyjnych rozwiązań producentów aplikacji typu CAD. Program jest w stanie pracować z plikami formatu XREF.

Solid Edge 2D ST4 Drafting posiada możliwość prostego dostosowywania schematów kolorów i czcionek oraz wygodny kreator importu danych. Podczas pracy możliwe jest korzystanie z wyszukiwarki poleceń, a znacznym ułatwieniem pracy może okazać się biblioteka wbudowanych szablonów rysunkowych oraz schematów. Starannie przygotowane narzędzia pozwalają na łatwe wymiarowanie oraz tworzenie rysunków.

Pobranie darmowej edycji Solid Edge 2D ST4 Drafting jest możliwe po wypełnieniu ankiety na stronie producenta, firmy Siemens, do której odsyłamy w przycisku Pobierz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0