WindowsProgramySony Vegas Pro 12

Sony Vegas Pro 12 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Sony Creative Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
231.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
766

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • przejrzyste menu
  • świetne wsparcie techniczne producenta
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Ten wielokrotnie nagradzany program obsługuje sporą liczbę urządzeń wejściowych, a także standardów zapisu danych oraz formatów multimedialnych. Oferuje on jednocześnie wiele zaawansowanych opcji edytorskich, z których warto wymienić przede wszystkim stereoskopową edycję 3D, która pozwala na importowanie, edytowanie, ustawianie oraz podgląd stereoskopowych plików 3D, a także kompleksową obsługę napisów ekranowych. 

 

Nie zabrakło tutaj także szeregu narzędzi odpowiadających za stabilizację obrazu, które można wykorzystać do wyeliminowania z wybranych plików wideo, niepotrzebnych drgań i efektu pochylonych krawędzi przy dynamicznych scenach. Oprócz zaawansowanej edycji plików wideo w formatach DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI, Sony Vegas Pro 12 doskonale nadaje się do produkcji muzyki, a także tworzenia płyt DVD przy wykorzystaniu narzędzia o nazwie DVD Architect Pro, które pozwala m.in. na wykorzystanie jednego z ponad 30 gotowych menu. Sony Vegas Pro 12 to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi do tworzenia wideo HD, audio oraz dysków Blu-ray, nie powinien więc dziwić fakt, że program ten nie należy do tanich. Na szczęście wersja testowa  jest za darmo i każdy może się zapoznać z możliwościami tego pakietu przed zakupem.

Uwaga!

Po wybraniu POBIERZ TERAZ, użytkownik zostaje przeniesiony na stronę producenta, gdzie przed pobraniem wersji Trial należy się zarejestrować.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0