WindowsProgramyPC Tools Spyware Doctor 9.1.0.2898

PC Tools Spyware Doctor 9.1.0.2898 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
PC Tools
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
451

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Spora funkcjonalność
Minusy:
  • Możliwe problemy z płynnością działania na starszych komputerach

PC Tools Spyware Doctor to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także adware, hijackery,  keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu. 

PC Tools Spyware Doctor nie kosztuje ani grosza, a mimo tego oferuje skuteczną ochronę dla systemu. Co ważne – dzięki autorskiemu systemowi skanowania, sprawdzenie całego systemu nie zajmuje dużo czasu. Plik instalacyjny ma zaledwie kilka megabajtów, a sam program działa doskonale i nie obniża zbytnio pamięci komputera: system nie chodzi wolniej, a cały czas jest chroniony.

Dostępne jest wydanie PC Tools Spyware Doctor po polsku. Wszystkie opcje są doskonale opisane i w pełni zrozumiałe dla każdego użytkownika – nawet takiego, który jak dotąd nie miał do czynienia z programami antyszpiegowskimi. Kolejny plus, jaki posiada dostępny za darmo PC Tools Spyware Doctor, to wyszukiwanie ukrytych, pracujących w tle procesów szpiegowskich. Aplikacja przyda się w każdym domowym komputerze.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, można używać PC Tools Spyware Doctor na Windows 7. Także i pod Vista oraz XP nie ma żadnych problemów. Słychać jednak głosy, że niektórzy użytkownicy doświadczają spowalniania pracy komputera podczas używania tej aplikacji. Trudno jednak im na sto procent stwierdzić, że jest to akurat jej wina. Dlatego też polecamy samodzielne sprawdzenie PC Tools Spyware Doctor.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0