WindowsProgramySpyware Terminator 2013

Spyware Terminator 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Spyware Terminator
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka skuteczność działania.
  • Niskie zapotrzebowanie na zasoby systemu.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Czytelny i intuicyjny interfejs.
Minusy:
  • Program jest dość rzadko aktualizowany (na szczęście bazy sygnatur są aktualne).

Spyware Terminator to bezpłatne narzędzie cieszące się dużą popularnością wśród użytkowników na całym świecie, dzięki którego wyszukamy, rozpoznamy a następnie usuniemy złośliwe oprogramowanie, trojany oraz komponenty adware, malware i spyware.

Niestety w dzisiejszych czasach nawet ogromna ostrożność w Internecie nie wystarczy, aby zachować pełne bezpieczeństwo. Na złośliwe komponenty oraz oprogramowanie możemy trafić w każdej chwili podczas poszukiwania informacji lub rozrywki. Na szczęście za pomocą takich programów, jak Spyware Terminator możemy wyszukać i usunąć wszystkie szkodliwe komponenty adware, spyware, trojany, keyloggery i inne niebezpieczne, złośliwe i szkodliwe dla systemu komputera programy.

Należy wspomnieć, że program Spyware Terminator jest bardzo prosty w obsłudze, posiada przyjazny interfejs oraz zużywa niewielkie zasoby komputera. Co więcej, działa on nie tylko na żądanie użytkownika, który manualnie włączy skanowanie, ale również w tle cały czas monitorując oraz chroniąc cały system operacyjny w czasie rzeczywistym. Rzecz jasna baza definicji i sygnatur złośliwego oprogramowania jest cały czas aktualizowana, dzięki czemu nasz system ma cały czas aktualną i sprawną ochronę.

Na uwagę zasługuje również możliwość stworzenia punktu przywracania systemu, dzięki czemu w przypadku groźnej awarii systemu, użytkownik jest w stanie szybko i bez konieczności ponownej instalacji systemu przywrócić działanie komputera do stanu pierwotnego. Oprócz tego w każdej chwili możemy przeprowadzić analizę określonego pliku. Dla wygody użytkownika każda dostępna funkcja została umieszczona w czytelnych zakładkach, dzięki czemu nawet początkujący znajdą interesującą ich opcję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0