WindowsProgramyStrongRecovery 2.9.7.2

StrongRecovery 2.9.7.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Maciej Drobiński
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,23 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo duża ilość opcji odzyskiwania danych do wyboru.
  • Wysoka skuteczność działania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Polski interfejs użytkownika.
Minusy:
  • Niekiedy bardzo długie działanie.
  • Sporadyczne problemy z wydajnością i stabilnością.

StrongRecovery to solidne i bardzo skuteczne narzędzie do odzyskiwania utraconych po awarii lub ataku wirusa bądź też usuniętych przez przypadek danych. Program poradzi sobie z obsługą dysków twardych (zewnętrznych i wewnętrznych z możliwością odzyskania plików skompresowanych oraz zaszyfrowanych), pamięci flash pod postacią kart pamięci, pendrive’ów etc. Co ciekawe, możemy również odzyskać dane z różnych urządzeń multimedialnych, takich jak aparaty fotograficzne, odtwarzacze plików MP3 i MP4, kamery etc. 

Program StrongRecovery jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na intuicyjny interfejs oraz kreator procesu odzyskiwania plików. W pierwszej kolejności wybieramy nośnik danych, z którego chcemy odzyskać dane – może to być partycja dysku, cały dysk, pamięć USB itp. Co ciekawe, możemy również wybrać woluminy utworzone za pośrednictwem innych systemów operacyjnych np. dystrybucji Linux itp. 

Po wybraniu i zatwierdzeniu wszystkich opcji rozpoczyna się skanowanie wybranego nośnika. Cały proces, w zależności od ilości poszukiwanych plików, wielkości nośnika danych etc. może trwać od kilkunastu sekund do nawet kilkudziesięciu minut. Po wyszukaniu plików program StrongRecovery wyświetli wyniki w postaci drzewa katalogów. Użytkownik może skorzystać z filtrów, aby ograniczyć wyświetlanie do konkretnych wymagań – pliki audio, wideo, pliki graficzne, dokumenty etc. 

Oprócz tego program StrongRecovery oferuje dwa tryby wyświetlania plików, możliwość podglądu dowolnego elementu oraz wyszukiwanie plików za pomocą przeglądarki heksadecymalnej. Dla początkujących użytkowników przygotowano także szczegółowe pliki pomocy, w których omówione zostały wszystkie aspekty działania, obsługi, interfejsu etc. Cały program oferowany jest w polskiej wersji językowej. W udostępnianej przez producenta wersji demonstracyjnej użytkownicy nie mają dostępu między innymi do funkcji przywracania plików, przywracania partycji oraz otwierania wyszukanych elementów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0