WindowsProgramyStrongRecovery 3.8.7.3

StrongRecovery 3.8.7.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Maciej Drobiński
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,29 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
280

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Możliwość odzyskiwania danych na urządzeniach zewnętrznych.
  • Bardzo wysoka skuteczność w odzyskiwaniu utraconych danych.
  • Prosty i intuicyjny interfejs w języku polskim.
  • Świetna obsługa klienta.
  • Szybkie działanie.
Minusy:
  • Ograniczona licencja testowa.

StrongRecovery to stworzone przez polskich programistów, proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, przeznaczone do odzyskiwania danych. Ze względu na wysoką skuteczność, program można wykorzystywać zarówno do odzyskiwania niewielkich plików, jak np. zdjęć czy muzyki, jak również dużych baz danych, archiwów itp.

 

Program StrongRecovery świetnie radzi sobie przy odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Dzięki niemu odzyskamy utracone pliki, dokumenty i dane z kart pamięci w formacie SD, xD, CF, MS, MMC, dysków zewnętrznych USB, pamięci typu pendrive, jak również z innych urządzeń wyposażonych w nośniki pamięci. Mowa tu o kamerach, aparatach fotograficznych, smartfonach, tabletach, konsolach itp. Jeśli chodzi o obsługiwane systemy plików, program poradzi sobie z NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS.

 

Co ciekawe, program StrongRecovery potrafi odzyskać dane zaszyfrowane (standard EFS), jak również skompresowane i znajdujące się na partycjach NTFS. Na uwagę zasługuje z pewnością duża szybkość działania oraz wysoka skuteczność, co w przypadku propozycji konkurencji nie zawsze jest normą. Ponadto poza prostymi zadaniami polegającymi na odzyskiwaniu niedawno skasowanych danych (muzyki, zdjęć, filmów, dokumentów itp.), aplikacja jest w stanie przywrócić niewidoczną partycję oraz dyski logiczne. Z pomocą StrongRecovery odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

 

Następnym plusem programu jest prosta i intuicyjna obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie wykonać praktycznie każdą operację. Po uruchomieniu StrongRecovery wystarczy wskazać dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Po chwili narzędzie przystąpi do przetwarzania danych nagłówkowych, tj. MFT/FAR na wskazanej wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku.

 

Na liście widoczne są zarówno znajdujące się aktualnie na dysku pliki, jak również te, które zostały z różnych przyczyn usunięte. Oczywiście do dyspozycji mamy sprawne narzędzie filtrujące pliki, aby szybko znaleźć te materiały, które nas interesują. Aby przywrócić konkretne dane, wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane. Warto pamiętać, że program udostępniany jest w wersji testowej, która pozwala przywrócić maksymalnie 3 pliki o łącznej wielkości 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję programu w odpowiednim wariancie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0