WindowsProgramySunrise Seven 1.2 Build 61

Sunrise Seven 1.2 Build 61 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Sunrise Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,61 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
310

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromna liczba ciekawych i przydatnych opcji.
  • Możliwość odblokowania ukrytych wcześniej ustawień i funkcji.
  • Stosunkowo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może wprowadzić chaos w systemie.
  • Niekiedy problemy z aktywacją niektórych funkcji.

Sunrise Seven to bardzo ciekawy, bezpłatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego dostosujemy system operacyjny Windows 7 do własnych potrzeb i preferencji. Narzędzie rozszerza domyślne opcje i ustawienia, które znajdziemy domyślnie w systemie operacyjnym.

Za pomocą programu Sunrise Seven użytkowników uzyskuje dostęp do wszystkich, niekiedy ukrytych lub niedostępnych dla początkujących użytkowników opcji. Wśród nich znajdziemy między innymi możliwość zmiany ustawień UAC, wydajności, zabezpieczeń, jak również rozszerzone opcje dotyczące personalizacji elementów środowiska systemowego. Rzecz jasna Sunrise Seven to nie tylko wygląd systemu oraz modyfikacje interfejsu, to również arsenał narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem i kontami użytkowników.

Za pomocą programu możemy zarządzać systemem zabezpieczeń dla kont administratora i szeregowych użytkowników, jak również włączać i wyłączać najpopularniejsze usługi, w tym również obecność plików offline, indeksowania plików, bufora wydruku, funkcji raportowania błędów itp. Co ciekawe, za pomocą Sunrise Seven możemy zablokować dostęp do wielu elementów systemu, m.in. do menedżera zadań, wiersza poleceń, rejestru systemowego, konsoli MMC, panelu sterowania, ustawień ekranu a nawet Internetu.

Nie zabrakło także możliwości zarządzania aktualizacjami – możemy m.in. dezaktywować wybrane aktualizacje, blokować je, zapobiegać instalacji czy funkcji automatycznego restartowania systemu itp. Na deser możemy ukrywać poszczególne aplety w Panelu sterowania, dodawać lub usuwać opcje w menu kontekstowym, modyfikować tło ekranu logowania, rozmiar paska zadań etc. Program po uruchomieniu i aktywowaniu funkcji MiniStart jest dostępny z poziomu paska zadań i oferuje dostęp do wybranych funkcji i ustawień.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0