WindowsProgramySUPERAntiSpyware Free Edition 5.6.1032

SUPERAntiSpyware Free Edition 5.6.1032 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
SUPERAntiSpyware
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
323

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Dobra skuteczność
  • Łatwość użytkowania
Minusy:
  • Nieatrakcyjny interfejs

Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free. Jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja bezpłatna, a jej celem jest wykrywanie i usuwanie takich zagrożeń jak nadchodzące z sieci konie trojańskie, programy szpiegujące, robaki, hijackery i inne. Pobieranie SUPERAntiSpyware Free free edition zajmuje tylko kilka chwil – plik instalacyjny ma niecałe 27 MB, a pozwala poczuć bezpieczeństwo systemu.

Aplikacja skanuje system w trzech trybach. Możemy sprawdzić praktycznie wszystko – od pendrive po twardy dysk. Minusem aplikacji jest fakt, że wszelkie aktualizacje należy pobierać ręcznie. Jeśli jednak potrzebne Ci narzędzie, do sprawdzenia systemu i nośników na obecność wirusów w tej właśnie chwili, pobierz SUPERAntiSpyware Free z naszej strony. Program przystosowany jest do systemów operacyjnych z rodziny Windows. Można więc używać go na XP i Vista. Także pod Windows 7 SUPERAntiSpyware Free bez trudu wykryje wszelkie zagrożenia dla bezpieczeństwa i stabilności systemu.

SUPERAntiSpyware Free pobrany z tej strony pozwala na domowe używanie aplikacji. Do zastosowań komercyjnych (np. do firmy czy biura) należy pobrać wersję PRO, która znajduje się na oficjalnej stronie programu – oczywiście w tym przypadku nie obędzie się bez uiszczenia opłaty. Na szczęście, do prywatnego użytku wystarczy spokojnie prezentowana tu edycja. Polecamy spróbować - bezpieczeństwa nigdy za wiele, prawda?

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0