WindowsProgramySweet Home 3D 4.1

Sweet Home 3D 4.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
eTeks
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
430

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Polska wersja językowa
  • Otwarta licencja
  • Podgląd 3D
  • Prosty interfejs
Minusy:
  • Brak możliwości zaprojektowania ogrodu

Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować. To aplikacja, która umożliwia zaprojektowanie mieszkania oraz nanoszenie na tak stworzony plan mebli czy ogólnie – obiektów. Pobierz Sweet Home 3D i zobacz to samemu! Nie jest to komercyjny program i nie zapłacisz za niego ani grosza, a może znacznie pomóc Ci w życiu oraz pracy!

Pobranie Sweet Home 3D zajmuje parę chwil – plik instalacyjny ma 33.7 MB. To naprawdę świetny program, który pozwala zaprojektować całe mieszkanie, a następnie złożyć w nim wizytę w 3D! Mamy tu dużą bazę elementów – jak szafki, łóżka, wanny, kuchnie, które rozstawiamy na planie, a potem to oglądamy.  Dodatkowo aplikacja umożliwia wczytanie skanu planu mieszkania, co pozwala na łatwe obrysowanie go. Wypróbuj Sweet Home 3D, bo naprawdę warto! Dodatkowo na jego stronie oficjalnej znajdują się dodatkowe elementy do pobrania, więc możliwości rosną jeszcze bardziej! Jeśli chodzi o systemy operacyjne, uruchomisz Sweet Home 3D na Windows 7 oraz Vista i XP bez najmniejszych problemów. Istnieje również wersja Sweet Home 3D na Linux i Mac OSX.

Jeśli masz więc któryś z Windowsów, nie wahaj się, tylko ściągaj plik instalacyjny i zaprojektuj mieszkanie marzeń! Na pewno nie będziesz tego żałować. Oczywiście przyda Ci się też wtedy, jeśli chcesz nieco zmienić wystrój mieszkania. Spróbuj – naprawdę warto!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0