WindowsProgramySYMFONIA Kadry i Płace Premium 2012

SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2012 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Sage sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
98.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • intuicyjne menu w języku polskim
  • duża funkcjonalność
  • kompleksowa obsługa firmy w zakresie kadrowo-płacowym

SYMFONIA Kadry i Płace Premium w wersji 2012 to program kadrowo-płacowy dla firm małych i średnich, pozwalający sprawnie obliczać płace, planować i sprawdzać czas pracy oraz prowadzić dokumentację kadrowo-płacową. Aplikacja ta pomaga również rozliczać się z ZUS i Urzędami Skarbowymi zgodnie z obowiązującym przepisami.

 

SYMFONIA to program kadrowy, który można łatwo zaadoptować do wymagań firmy. Pracę można rozpocząć w dowolnym momencie roku.  Użytkownik ma możliwość skorzystania z zaimplementowanych  gotowych składników i systemów wynagrodzeń oraz definiowania: własnych elementów płacowych, składników wynagrodzeń, danych kadrowych, dowolnego systemu wynagrodzeń, wielu rodzajów list płac oraz dowolnych okresów rozliczeniowych. Nie zabrakło także możliwości grupowania pracowników według dowolnych kryteriów i uwzględniać w czasie rozliczania różne rodzaje umów oraz wszystkie rodzaje dodatków. Ponadto intuicyjne menu w języku polskim znacznie ułatwi obsługę programu nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 

Warto również wspomnieć, że system kadrowo płacowy Symfonia pozwala rozliczać się z Urzędem Skarbowym i ZUS: wypełniać comiesięczne deklaracje, zaświadczenia i roczne rozliczenia (w tym druki PIT), sporządzać wydruki przelewów, rozliczać składki, przesyłać dane do programu Płatnik. Symfonia pomaga również zbierać dane do zestawień statystycznych, tworzy dokumenty kadrowe w MS Word, pozwala szybko weryfikować informacje o pracownikach oraz archiwizować dokumenty w PDF. Bezpieczeństwo gwarantuje ograniczenie dostępu do programu, oraz możliwość utajnienia danych. Symfonia i  program finansowo-księgowy są w pełni zintegrowane. Integracja jest bezpośrednia lub pośrednia (przesyłanie danych poleceniem księgowania przez plik) do programu Finanse i Księgowość Systemu Symfonia oraz Finanse i Księgowość Systemu Forte. Daje to możliwość łatwego ustawiania księgowań z jednego miejsca w programie oraz rozksięgowania wynagrodzeń.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0