WindowsProgramySyncios 5.0.2

Syncios 5.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Anvsoft Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
63,32 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
214

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Rewelacyjna alternatywa m.in. dla programu iTunes.
  • Bardzo wygodna i sprawna synchronizacja danych.
  • Bezproblemowa i prosta obsługa.
  • Wiele dodatkowych funkcji i udogodnień.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z wydajnością i stabilnością połączenia.

Syncios to bardzo prosty w obsłudze, darmowy i lekki program, za pomocą którego zsynchronizujemy wszystkie urządzenia marki Apple tj. iPhone, iPad czy iPod z komputerem pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. 

 

Program pozwala na wymianę danych pomiędzy komputerem a urządzeniem Apple wyposażonym zarówno w najnowszy iOS, jak również starsze edycje systemu tj. iOS 5, iOS 6 itp. Oczywiście synchronizacja danych, muzyki, materiałów wideo, zdjęć, kontaktów czy e-booków to tylko podstawowa funkcjonalność tego programu. Syncios wyposażono w szereg dodatkowych opcji i usprawnień, które znacząco podnoszą jego funkcjonalność. 

 

Mowa między innymi o narzędziach, które umożliwiając pobieranie klipów wideo z wielu popularnych stron. Po pobraniu konkretnego filmu, możemy je od razu wysłać na urządzenie. Ponadto możemy zarządzać oprogramowaniem na telefonie lub tablecie z logo nadgryzionego jabłka, jak również sprawdzić szczegółowe informacje na jego temat. Mowa tu nie tylko o nazwie modelu, ale również o numerze seryjnym, fabrycznym kolorze (możemy sprawdzić, czy urządzenie miało wymienianą obudowę), wersji systemu, stanie baterii czy ilości wbudowanej pamięci flash. 

 

Co ciekawe, to nie koniec wszystkich możliwości. Oprócz wcześniej wspomnianych opcji, do dyspozycji mamy także możliwość tworzenia dzwonków czy też konwertowania multimediów do formatów zgodnych z urządzeniami Apple. Ponadto możemy wyodrębniać pliki z kopii zapasowych iTunes, czyścić pamięć podręczną, segregować kontakty itp. Możemy również podłączyć do komputera wiele urządzeń z systemem iOS jednocześnie i wymieniać pomiędzy nimi dane, sterując wszystkim za pomocą komputera z zainstalowanym programem Syncios.

 

Kolejną zaletą programu jest bardzo prosta i bezproblemowa obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik bez doświadczenia informatycznego będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi możliwościami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0