WindowsProgramySyncovery 7.66

Syncovery 7.66 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Super Flexible Software Ltd. & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27,81 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość stworzenia automatycznego harmonogramu kopii zapasowych.
  • Bardzo prosta obsługa za pomocą kreatora zadań.
  • Kilka ciekawych opcji i przydatnych funkcji.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji interfejsu użytkownika.

Syncovery to funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie, przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów i innych elementów zapisanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows.

 

Ciekawym dodatkiem do programu Syncovery jest również możliwość synchronizacji danych pomiędzy kilkoma urządzeniami w czasie rzeczywistym, co jest ciekawą alternatywą dla drogiego dysku sieciowego, bądź zawodnych dysków wirtualnych w chmurze. Funkcja ta nazywa się SmartTracking, zaś kolejnym dodatkiem jest możliwość stworzenia kopii folderu źródłowego – Extract Mirror. Program poradzi sobie z obsługą takich standardów, jak  FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.

 

Z pewnością sporą zaletą programu Syncovery jest możliwość niemal całkowitego zautomatyzowania procesów tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu nie musimy pamiętać o obowiązku ich wykonania. Wszystko to za sprawą opcji harmonogramu zadań, która pozwala na skonfigurowanie terminów, w jakich program będzie przeprowadzał wspomnianą synchronizację, lub inne zaplanowane operacje. Co ważne, program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia, będą w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji.

 

To przede wszystkim zasługa wbudowanego kreatora, który ułatwia proces wykonania kopii zapasowej danych, prowadząc praktycznie krok po kroku przez całą konfigurację. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie na bardzo wysokim poziomie, za sprawą szyfrowania danych. To wszystko sprawia, że stworzone kopie zapasowe są chronione przed niepowołanymi osobami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0