WindowsProgramySyncovery 7.66

Syncovery 7.66 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Super Flexible Software Ltd. & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27,81 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
277

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość stworzenia automatycznego harmonogramu kopii zapasowych.
  • Bardzo prosta obsługa za pomocą kreatora zadań.
  • Kilka ciekawych opcji i przydatnych funkcji.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji interfejsu użytkownika.

Syncovery to funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie, przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów i innych elementów zapisanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows.

 

Ciekawym dodatkiem do programu Syncovery jest również możliwość synchronizacji danych pomiędzy kilkoma urządzeniami w czasie rzeczywistym, co jest ciekawą alternatywą dla drogiego dysku sieciowego, bądź zawodnych dysków wirtualnych w chmurze. Funkcja ta nazywa się SmartTracking, zaś kolejnym dodatkiem jest możliwość stworzenia kopii folderu źródłowego – Extract Mirror. Program poradzi sobie z obsługą takich standardów, jak  FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.

 

Sporą zaletą programu Syncovery jest możliwość niemal całkowitego zautomatyzowania procesów tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu nie musimy pamiętać o obowiązku ich wykonania. Wszystko to dzięki opcji harmonogramu zadań, która pozwala na skonfigurowanie terminów, w jakich program będzie przeprowadzał wspomnianą synchronizację, lub inne zaplanowane operacje. Co ważne, aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia, będą w stanie skorzystać ze wszystkich jej możliwości.

 

To przede wszystkim zasługa wbudowanego kreatora, który ułatwia proces wykonania kopii zapasowej danych, prowadząc praktycznie krok po kroku przez całą konfigurację. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie na bardzo wysokim poziomie, za sprawą szyfrowania danych. Wszystko to sprawia, że stworzone kopie zapasowe są chronione przed niepowołanymi osobami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0