WindowsProgramyTapinRadio 2.03.1

TapinRadio 2.03.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
RaimaSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,96 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wiele ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Obsługa ogromnej ilości stacji radiowych.
  • Niewielki apetyt na zasoby systemowe.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Niektóre opcje dostępne tylko w wersji płatnej.
  • Instalator proponuje zbędne dodatki do przeglądarki.

TapinRadio to prosta w obsłudze, niewielka i w pełni bezpłatna aplikacja, za pomocą której będziemy mogli odszukać i odsłuchiwać stacje radiowe z całego świata. Oczywiście program wspiera również najpopularniejsze polskie stacje radiowe.

 

Program TapinRadio charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem bez zbędnych dodatków i funkcji. Wśród najciekawszych opcji na uwagę zasługują te przeznaczone do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji radiowych. Dzięki temu możemy nagrywać ulubione audycje, piosenki itp., również z zastosowaniem harmonogramu. Program wspiera najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia internetowe na całym świecie, takie jak WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy też tradycyjne MP3.

 

TapinRadio wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim ogromną bazą stacji radiowych – przeszło 20 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski. Użytkownicy z pewnością docenią obecność krajowych rozgłośni np. RMF FM, Radio ZET, Radio Eska czy Megastacja. Co więcej, możemy na własną rękę wyszukiwać strumienie radiowe np. korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki, lub po prostu wpisując w specjalną wyszukiwarkę nazwę szukanej stacji. Nie zabrakło również innych, równie przydatnych i ciekawych funkcji.

 

Możemy między innymi tworzyć listy ulubionych stacji radiowych. Program TapinRadio wspiera również skróty klawiszowe, co znacząco ułatwia korzystanie ze wszystkich udogodnień, jak również umożliwia ręczne dodawanie strumieni poprzez wpisanie lub skopiowanie odpowiedniego adresu URL. Nie zabrakło również funkcji pobierania i najważniejszych informacji na temat stacji tj. jakość sygnału, nazwa stacji, tytuł utworu lub audycji itp.

 

Program TapinRadio dostępny jest za darmo, choć istnieje możliwość zakupu wersji Professional. A czym ona różni się od podstawowej? Do dyspozycji użytkowników oddano przede wszystkim więcej funkcji, np. tworzenie harmonogramu zadań, opcję tworzenia kopii zapasowej itp. Należy również pamiętać, aby podczas instalacji odznaczyć opcję dotyczącą modyfikacji paska narzędzi i zmiany domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej – pomoże to uniknąć ewentualnego problemu z niechcianymi reklamami i funkcjami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0