WindowsProgramyTeleport Pro 1.70

Teleport Pro 1.70 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Tennyson Maxwell Information Systems, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
371

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Spora liczba ciekawych opcji pobierania witryn lub wybranych fragmentów.
  • Możliwość przeszukiwania witryn w poszukiwaniu plików, słów kluczowych itp.
Minusy:
  • Ograniczona wersja testowa.

Teleport Pro to bardzo ciekawe narzędzie, za pomocą którego pobierzemy całą witrynę internetową, lub wybrany jej fragment (dział, podstrony etc.) na dysk twardy komputera. Dzięki temu programowi będziemy mieć dostęp do treści zapisanych na stronie bez konieczności dostępu do Internetu.

Za pomocą programu Teleport Pro będziemy mogli otworzyć dowolną stronę na komputerze, który nie jest podłączony do Internetu. Co prawda najpierw takową stronę trzeba będzie pobrać na dysk, a z tym wiąże się konieczność posiadania łącza internetowego, ale potem po skopiowaniu strony np. na przenośny dysk twardy, będziemy mogli przeglądać jej zasoby na dowolnym urządzeniu. Po pobraniu na dysku pojawi się statyczna wersja (rzecz jasna bez aktualizacji) serwisu internetowego w postaci plików HTML.

Obsługa programu Teleport Pro jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami. Podstawą jest specjalny kreator, który prowadzi użytkownika za rękę przez wszystkie kroki. Co więcej, narzędzie umożliwia nie tylko pobranie strony na dysk komputera, ale również wyszukiwanie informacji na stronie, szukanie konkretnych formatów plików itp. Oprócz tego możemy sprawdzać, dokąd prowadzą odsyłacze na stronie, wybrać tylko te strony, które zawierają kluczowe elementy lub słowa kluczowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0