WindowsProgramyTest Speed XP 2006 1.0

Test Speed XP 2006 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
MyGameSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9 Kb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
496

Nasza ocena:

Patryk Nowak
1,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wynik wyświetlany jest w prostej postaci po krótkim teście.
Minusy:
  • Zaledwie trzy kategorie wyników – to zdecydowanie za mało.
  • Niemiarodajne wyniki, które nie nadają się do porównania.
  • Nieciekawa oprawa graficzna programu.

Test Speed XP 2006 to bardzo prosty w obsłudze i w pełni darmowy program, za pomocą którego przeprowadzimy test wydajności komputera. Po wykonaniu testu, wynik przedstawiany jest w postaci klasowej.

Procedura testowa komputera jest bardzo łatwa, zaś sam proces jest niezwykle prosty, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia i wiedzy informatycznej poradzą sobie z obsługą programu Test Speed XP 2006. Przed wykonaniem testy program zaleca, aby zamknąć wszystkie działające w tle programu – przeglądarki internetowe, programy pocztowe, komunikatory internetowe etc. 

Po przeprowadzonym teście wydajności, program Test Speed XP 2006 dokona kategoryzacji wydajności komputera. Nie jest to niestety dokładny wynik, który można porównać z innym sprzętem lub tym samym komputerem przed i po modyfikacji podzespołów. Wynik wyświetlany jest w postaci klasy komputera: komputer szybki, średni lub bardzo wolny. Nie jest to miarodajny wynik, zaś przeciętna szata graficzna i praktycznie brak opcji konfiguracyjnych eliminuje ten program pod kątem rzetelnego testu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0