WindowsProgramyThe Bat! 5.4.0 Home Edition

The Bat! 5.4.0 Home Edition download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
RitLabs
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
325

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • prosta obsługa;
  • niemal nieograniczone możliwości personalizacyjne i konfiguracyjne;
  • obsługa wielu kont jednocześnie;
Minusy:
  • brak polskiego menu;
  • płatna pełna wersja;

Obok takich, popularnych klientów poczty e-mail, jak Outlook czy Opera Mail znajdziemy również program o nazwie The Bat! Ten wybierany jest głównie przez profesjonalistów oraz tych, którzy ze skrzynki korzystają niezwykle często. To przede wszystkim ze względu na bogatą funkcjonalność oraz jednoczesną prostotę obsługi. Dzięki zaawansowanym możliwością konfiguracyjnym, każdy dostosuje program do własnych potrzeb. Jedyną jego "wadą" jest konieczność wykupienia licencji, by móc w pełni cieszyć się oferowanymi opcjami.

Darmowa wersja trial pozwala na korzystanie z aplikacji przez ograniczony czas. The Bat! obsługuje między innymi serwery pocztowe wykorzystujące protokoły POP3 oraz IMAP4. Nie zabraknie tutaj także możliwości edycji wiadomości jako zwykły tekst oraz format HTML. Dostępne są różnego rodzaju filtry antyspamowe oraz rozbudowany kalendarz.

To, co robi ogromne wrażenie to niezwykle rozbudowany system gotowych szablonów wiadomości. Co ciekawe, program posiada polskojęzyczny, oficjalny serwis internetowy, gdzie użytkownicy mogą dowiedzieć się nieco więcej na temat poszczególnych funkcji oraz nauczyć się dokładnej konfiguracji i personalizacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0