WindowsProgramyTOPManager 2013

TOPManager 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Acces Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo kompleksowy program do zaawansowanych zastosowań, przede wszystkim w biurze tłumaczeń.
  • Mnóstwo przydatnych opcji – od ustawień zleceń po koordynację wypłat.
  • Możliwość cyklicznego tworzenia umów oraz rachunków.
Minusy:
  • Dla domowych użytkowników program jest całkowicie zbędny i zbyt skomplikowany.

TOPManager to bardzo ciekawy i kompleksowy program, którzy przyda się w tradycyjnym biurze, redakcji gazety lub portalu internetowego, jak również biurze tłumaczeń. Za pomocą tego narzędzia możemy znacząco uprościć rutynowe czynności wykonywane codziennie, na przykład dobós podwykonawców, redaktorów itp.

Za pomocą programu możemy także śledzić postęp wykonanych prac, kontrolować terminy ich wykonania oraz terminy płatności etc. Największą zaletą płynącą z użytkowania programu jest przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, głównie dzięki możliwości utworzenia wzorców projektów dla powtarzających się cyklicznie zleceń. W bardzo krótkim czasie możemy utworzyć taki wzorzec, który następnie samoczynnie będzie wykonywał predefiniowane polecenia. Wśród opcji możemy znaleźć takie pozycje, jak wybór wg. specjalizacji, kierunków tłumaczenia, posiadanego oprogramowania etc.

Program TOPManager posiada również kompletną bazę danych, w której możemy przechowywać wszystkie informacje o klientach, stawkach, podwykonawcach, umowach o dzieło, fakturach itp. Jeśli pojawi się potrzeba wyszukania konkretnej pozycji, ogromna liczba filtrów i zaawansowany silnik wyszukiwania umożliwia wyszukanie potrzebnych informacji w ciągu kilku chwil. Ponadto wyszukane dane możemy eksportować do takich formatów, jak XLS, HTML, XML itp.

Program TOPManager wspomaga także wystawianie faktur w różnych formach, takich jak VAT, faktura korygująca lub proforma, jak również umów o dzieło, zleceń dla tłumaczy itp. Po zakończeniu zaprogramowanego zlecenia, program sam wystawia odpowiednią fakturę lub umowę. Ponadto istnieje możliwość szybkiego i sprawnego wyświetlenia listy przeterminowanych faktur, co z kolei pozwoli na szybką reakcję w przypadku problemów z realizacją zleceń lub wypłatą zaległych należności.

Co ciekawe, zarówno ceny usług dla klientów jak i stawki podwykonawców mogą być przechowywane w dowolnych walutach. Jeśli chodzi o uniwersalność programu TOPManager, możemy z niego korzystać zarówno lokalnie, na jednym komputerze, jak również w sieci na wielu stanowiskach podczas pracy na jednej wspólnej bazie danych. To również świetny program dla firm, które działają w różnych lokalizacjach – bez problemu możemy ustawić dostęp do jednej bazy danych na różnych, nawet oddalonych od siebie komputerach.

Co prawda program jest płatny, zaś darmowa instalacja pozwala na 60 dni testowania systemu, jednak przez ten czas mamy dostęp do wszystkich funkcji programu, co z kolei pozwoli zapoznać się z nim i podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Co więcej, po zakończeniu okresu testowego, program nie wyłącza się ani nie blokuje – cały czas mamy dostęp do wprowadzonych danych, choć nie mamy możliwości dodawania nowych rekordów. Zdaniem producentów, TOPManager jest stale rozwijany i doskonalony, zaś użytkownicy sami mogą wysyłać do programistów sugestie zmian.

Do poprawnego działania programu TOPManager niezbędny jest komputer z systemem operacyjnym Windows XP, Vista lub Windows 7. Jeśli chodzi o parametry podzespołów, zalecany jest procesor taktowany zegarem 2 GHz z rodziny Intel Pentium/Celeron lub AMD Athlon/Sempron, 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz około 30 MB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji programu. Należy również pamiętać o instalacji pakietu Microsoft .NET Framework w wersji co najmniej 2.0 oraz bazy danych Firebird w wersji 2.1 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0