WindowsProgramyTotal Commander Ultima Prime 5.7

Total Commander Ultima Prime 5.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
ULTIMA PRIME
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
218,72 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
279

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Paczka najpotrzebniejszych programów w jednym miejscu.
  • Możliwość wyboru instalowanych dodatków.
  • Ogrom opcji konfiguracyjnych.
Minusy:
  • Nie wszystkie dodatki są w pełni darmowe.
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problemy z obsługą.

Total Commander Ultima Prime nie jest typowym, pojedynczym programem, ale całą kolekcją specjalnego oprogramowania oraz predefiniowanych ustawień, które znacząco rozszerzają możliwości niezwykle popularnego i chwalonego przez użytkowników menedżera plików Total Commander. 

Total Commander Ultima Prime to bardzo prosty w instalacji i obsłudze pakiet dodatków do popularnego menedżera plików. W najnowszej odsłonie znajdziemy w nim między innymi główny program Total Commander oraz szereg rozszerzeń, takich jak AIMP, Artweaver, Miranda IM Unicode, Notepad++, System Info for Windows, The KMPlayer, uTorrent, VirtualDub, XnView etc. 

Co prawda cała paczka Total Commander Ultima Prime dostępna jest dla użytkowników w wersji darmowej (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych), ale już sam główny program Total Commander udostępniany jest na zasadzie licencji shareware. Warto również pamiętać, że wszystkie zawarte w pakiecie Total Commander Ultima Prime programy mogą posiadać inną licencję – nie zawsze darmową. 

Jeśli chodzi o sam program Total Commander, w jego najnowszej wersji znajdziemy między innymi rozszerzone menu główne oraz pasek narzędzi, zmieniony i udoskonalony wygląd, zestaw dodatkowych wtyczek etc. Całość jest prosta w obsłudze, choć początkujący użytkownicy mogą pogubić się w ogromnej ilości opcji i konfiguracji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0