WindowsProgramyTotal Uninstall 6.3.2

Total Uninstall 6.3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Gavrila Maratu
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
348

Nasza ocena:

Patryk Nowak

Po pewnym czasie użytkowania komputera na dysku twardym zbiera się spora ilość niechcianych "śmieci" w postaci przypadkowo zainstalowanych aplikacji lub pozostałości po odinstalowanych kiedyś programach. Może to powodować coraz wolniejszą pracę naszego komputera i zajmować sporą część powierzchni dyskowej, którą moglibyśmy wykorzystać w inny sposób.

Aby mieć pewność, że pozbyliśmy się wszystkich niechcianych komponentów powinniśmy użyć programu Total Uninstall. Jest to jedno z najprecyzyjniejszych tego typu narzędzi. W prosty i przede wszystkim szybki sposób umożliwi nam kompletne odinstalowanie oprogramowania z systemu Windows w przeciwieństwie do większości standardowych deinstalatorów, które oferowane są przez producentów. Program działa w dwóch trybach. Pierwszy, uruchamiany na początku, dokładnie analizuje dyski i tworzy logi zainstalowanego oprogramowania, by później móc je dokładnie skasować.

Drugi tryb jest zaś odpowiedzialny za ciągłe monitorowanie wszystkich zmian, które zostały wprowadzone w czasie instalacji nowych programów. Warto dodać, że Total Uninstall oferuje możliwość importu oraz eksportu danych dotyczących skasowanych przez nas aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0