WindowsProgramyTravel Agency

Travel Agency download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Galor Systems & Software Development.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
brak danych
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
262

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Łatwy dostęp do tysięcy hotel i atrakcji
  • Atrakcyjny, intuicyjny interfejs
Minusy:
  • Brak polskiego interfejsu

Travel Agency (znany również jako Travel Booster) to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek. 

Aplikacja jest przeznaczona do pracy w biurach turystycznych: pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom. Aplikacja pozwala na przeglądanie ofert i wykonywanie rezerwacji, oferując dostęp do bogatej bazy hoteli, lotów, wycieczek, restauracji czy też pojazdów, które są prezentowane w nowoczesny i szybki sposób. Dzięki temu użytkownicy tego programu nie muszą tracić czasu na przeglądanie różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty, a wszystko znajdą w jednym, zintegrowanym narzędziu. Program zawiera wszystkie te elementy, które są niezbędne przy organizowaniu wycieczek, włącznie z modułem przeprowadzania kosztorysów. 

Travel Agency to oferta skierowana przed wszystkim do małych biur podróży, których nie stać bardzo często na profesjonalną stronę internetową i system zarządzania wycieczkami. Program charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem i prostotą działania, przez co nawet brak polskiej wersji językowej nie powinien stanowić dużego utrudnienia dla jego użytkowników. Jeśli szukasz ciekawego menadżera wycieczek do swojego biura, to pobierz Travel Agency i sprawdź czy program ten spełnia Twoje oczekiwania. Program może zostać pobrany tylko po wypełneniu ankiety, do której odsyłamy przez przycisk Pobierz Teraz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0