WindowsProgramyTrojan Remover 6.8.8

Trojan Remover 6.8.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Simply Super Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
295

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
Minusy:
  • Dla doświadczonych użytkowników

Trojan Remover, jak nazwa sama wskazuje, to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych. Poza likwidacją trojanów i robaków aplikacja potrafi pozbyć się zmian dokonanych przez takie oprogramowanie.

Program jest doskonałym rozwiązaniem do walki z trojanami i robakami, które oparły się standardowym antywirusom. Program radzi sobie z różnego rodzaju robakami, wirusami, końmi trojańskimi, programami adware i spyware. Trojan Remover tworzy rozbudowany plik tekstowy zapisujący wszystkie czynności, jakie wykonuje (log file). Trojan Remover pracuje na platformie Windows (również Windows 8). Aplikacja wyróżnia się klasycznym interfejsem kojarzącym się z rozwiązaniami znanymi sprzed wielu lat. Gwarantuje to prostotę obsługi menu, choć sam program jest przeznaczony dla bardziej doświadczonych użytkowników.

Trojan Remover posiada narzędzie do aktualizacji baz wirusów, więc gwarantuje wysoką wykrywalność przez długi czas użytkowania. Wersja trial pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania programu. Po tym okresie, konieczne jest wykupienie licencji kosztującej 24 dolary + VAT.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0