WindowsProgramyTux Paint 0.9.21c

Tux Paint 0.9.21c download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
New Breed Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,42 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Bardzo prosta obsługa dostosowana do wymogów małych użytkowników.
  • Uczy obsługi komputera, wyobraźni i koordynacji ruchów.
  • Polski język interfejsu (po instalacji na karcie „Languages” należy wybrać „Polish”.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy, jak również dzieci obeznane z komputerami będą mocno znudzone.

Tux Paint to bardzo prosty w obsłudze i oferujący podstawowe funkcjonalności program graficzny, z którego będą zadowolone przede wszystkim najmłodsi użytkownicy. To również świetny sposób, aby nauczyć dziecko podstawowej obsługi komputera.

Rzecz jasna opcje programu Tux Paint pozwalają na zupełnie podstawowe operacje na grafice, więc nie oczekujmy funkcjonalności Photoshopa czy też PaintShopa Pro. Nawet systemowy Paint oferuje większą ilość przydatnych funkcji i narzedzie. Paradoksalnie taka radykalna prostota Tux Paint jest jego zaletą, gdyż najmłodsi użytkownicy dostają tylko te opcje, które są niezbędne i co najważniejsze, bardzo proste w obsłudze.

Każdy maluch, nawet dopiero zaczynający swoją przygodę z komputerem i programem graficznym bez problemu poradzi sobie z obsługą aplikacji. Do rąk małego artysty oddano między innymi różnego rodzaju pędzle, ciekawe pieczątki, kształty, chmurki, gumki, czarodziejskie różdżki i inne gadżety. Z pewnością ciekawostką są gotowe obrazki, które wystarczy pokolorować lub dodatkowo upiększyć według własnych inwencji. Warto również zwrócić uwagę na ciekawe dźwięki, które wydobywają się z głośników przy wyborze różnych operacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0