WindowsProgramyTvAnts 1.0.0.59 build 36

TvAnts 1.0.0.59 build 36 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Zhejiang University
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,76 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
474

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Ogromna oferta kanałów
  • Łatwa obsługa
Minusy:
  • Brak niektórych kanałów z Europy i USA

TvAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu. Aplikacja oferuje użytkownikom dostęp do setek kanałów, zarówno tych filmowych, muzycznych, informacyjnych, jak i sportowych. Zwłaszcza tych ostatnich w TvAnts można znaleźć naprawdę sporo, co spowodowało, że program ten stał się dość popularny, zwłaszcza wśród fanów internetowych transmisji sportowych z różnych aren świata. 

TvAnts oferuje najróżniejsze kanały telewizyjne, zwłaszcza z krajów azjatyckich, posegregowane, m.in. według nazwy, tematyki, a także jakości wyświetlanego obrazu. Wsparcie dla kanałów europejskich czy amerykańskich jest dość ubogie, ale można znaleźć w nim jakieś perełki, jak np. ESPN, Discovery, Eurosport czy choćby MTV. Program zachęca bardzo prostą obsługą - wystarczy wybrać interesujący nas kanał i go uruchomić dwukrotnie klikając myszką na nazwie. Po wstępnym buforowaniu transmisji,  pojawi się obraz. 

Program oferuje łatwą w obsłudze wyszukiwarkę, która znacznie ułatwia przeglądanie list stacji i wyszukiwanie interesujących audycji. Jakość wyświetlanego obrazu jest zbliżona do innych tego typu aplikacji. TvAnts jest dość prosty w obsłudze, a co najważniejsze można go pobrać zupełnie za darmo i sprawdzić na własnej skórze czy lista oferowanych przez niego kanałów jest satysfakcjonująca, czy też nie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0