WindowsProgramyUplay 4.4.1

Uplay 4.4.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Ubisoft Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
59,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Bardzo przyjemny, nowoczesny i kolorowy interfejs.
Minusy:
  • Zajmuje dość dużo zasobów systemowych.
  • Konieczność założenia bezpłatnego konta.

Uplay to specjalny, prosty w obsłudze i w pełni darmowy program pełniący rolę klienta specjalnej elektronicznej platformy dystrybucji gier stworzonych przez znaną firmę Ubisoft.

Za pomocą programu Uplay możemy ściągać i uruchamiać elektroniczne wersje znanych gier stworzonych przez znaną w świecie gier firmę Ubisoft, odpowiedzialną za takie tytuły, jak serię gier Tom Clancy's. Titanfall, Assassins Creed itp. Uplay to rozwiązanie, które bardzo mocno przypomina usługę Steam czy też Origin. To również świetne rozwiązanie dla miłośników gier, któzy lubią „polować” na promocje i ciekawe okazje.

To jednak nie wszystko, gdyż Uplay umożliwia prowadzenie rozgrywki zarówno w trybie online, lub offline, jak również zapisywanie osiągnięć gracza na zewnętrznych serwerach producenta. Warto również wspomnieć o możliwości komunikowania się z innymi graczami. Jeśli chodzi o najważniejsze składniki klienta Uplay, na uwagę zasługuje biblioteka gier, w której znajdziemy wszystkie zakupione tytuły, jak również możliwość uruchamiania bezpłatnych pozycji głównie z przeznaczeniem do gry w sieci.

Należy pamiętać, że do korzystania z Uplay niezbędne jest założenie bezpłatnego konta gracza – możemy tego dokonać zarówno z poziomu instalatora, jak i na stronie domowej programu i producenta Ubisoft.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0