WindowsProgramyTwinView Plus 17.00.04

TwinView Plus 17.00.04 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
dubiel&polok Ing.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
29,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
328

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Obsługa bardzo dużej ilości formatów plików.
  • Możliwość dodawania notatek w dowolnym miejscu dokumentu.
  • Zaawansowane opcje wyszukiwania elementów i tekstów oraz ciekawe opcje odpowiedzialne za drukowanie.
Minusy:
  • Program jest w wersji testowej – w sieci znajdziemy lepsze odpowiedniki zupełnie za darmo.

TwinView Plus to bardzo proste w obsłudze i przydatne oprogramowanie udostępniane na zasadzie licencji testowej oprogramowanie, za pomocą którego otworzymy, wydrukujemy i dokonamy niewielkiej edycji (która nie ingeruje w strukturę dokumentu) plików w takich formatach, jak DWG i DXF (AutoCad w wersji 9-2009), DGN (Microstation), DWF, HPGL (PLT), TIFF, TIFF Multipage, JPG, BMP, GIF, PNG, WMF, EMF, ICO.

Jeśli chodzi o edycję, to co prawda nie możemy zmienić struktury dokumentu, ale program TwinView Plus umożliwia tworzenie notatek (Redlining). Notatki te mogą być wyświetlane w dokumentach w dowolnym miejscu, dzięki temu odbiorca może znać nasze zdanie na temat któregoś z elementów dokumentu, może dokonać zmian wg. naszych sugestii etc. Oprócz tego program posiada bardzo wiele dodatkowych i ciekawych funkcji.

Za pomocą programu TwinView Plus możemy między innymi generować dokumenty PDF, lokalizować wybrane elementy, szukać fragmenty tekstów etc. Oprócz tego przeglądarka dokumentów posiada również zaawansowane opcje dotyczące drukowania, takie jak wydruk w skali, drukowanie seryjne czy automatyczne dopasowanie dokumentu do wielkości papieru. W najnowszej wersji producenci zmodyfikowali również szybkość rysowania się bitmap. Program udostępniany jest na zasadzie licencji testowej, choć na stronie producenta znajdziemy ograniczoną, choć w pełni darmową wersję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0