WindowsProgramyUltraMixer 4.0.2

UltraMixer 4.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
UltraMixer
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
74 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
364

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Duże możliwości dla prowadzących audycje
  • Automatyczne pobieranie okładek
  • Miksem dźwiękowy
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

UltraMixer to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.

Program imituje stół DJ-a, na którym znajdziemy mikser i dwa odtwarzacze. Możemy dzięki temu nakładać efekty na odtwarzaną muzykę, tworzyć płynne, naturalne przejścia między utworami, a także ustawiać jakość muzyki dzięki aż trzem equalizerom.

UltraMixer pozwala ma miksowanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zapisanych w popularnych formatach. Mamy tu wsparcie dla .mp3, .wma, .aac, .ogg i .wav. Jeśli ktoś chce natomiast błysnąć na zewnątrz i zaprezentować swoje umiejętności przed szerszym gronem, powinien nabyć wersję komercyjną programu. Została ona wydana w kilku wariantach – najtańszy kosztuje niecałe 50 Euro, najdroższy - ponad 200. 

UltraMixer wyróżnia się intuicyjnym interfejsem, a okno programu można dowolnie zmniejszać i zwiększać. Za pośrednictwem programu możliwe jest prowadzenie audycji radiowych w Internecie. Niezwykle przydatną fukcją jest automatyczne wyciszanie muzyki, gdy podczas audycji prowadzący zaczyna mówić. Oczywiście, w ustawieniach można odpowiednio ustawić tę funkcję. Aplikacja daje możliwość wyszukiwania i odtwarzania muzyki z YouTube, pobieranie okładek utworów z serwisu Amazon.

Przeglądając funkcje UltraMixer, można dojść do wniosku, że jest to aplikacja zarówno dla osób tworzących muzykę, jak i osób prowadzących audycje radiowe czy nagrywających podcasty.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0