WindowsProgramyUMPlayer 0.98 P4

UMPlayer 0.98 P4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Ori Rejwan
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4
Plusy:
  • odczytuje nośniki zewnętrzne "w locie"
  • prosty w obsłudze
Minusy:
  • instalacja wymaga dostępu do Internetu

Universal Multimedia Player, czyli w skrócie UMPlayer to program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych. Jego ogromną zaletą jest to, że może współpracować niemal z każdym rodzajem plików audio oraz wideo, nośnikami audio CD, wideo DVD oraz nieco starszymi VCD i SVCD. Nie zabrakło także obsługi klipów z serwisu YouTube oraz transmisji streamingowych. Poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych formatów obsługiwanych przez prezentowany program:

AAC, AC3, ASF, AVI, DIVX, FLV, H.263, Matroska, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, QT, RealMedia, VOB, Vorbis, WAV, WMA, WMV oraz XVID.

 

Warto dodać, że UMPlayer zawiera paczkę kodeków, więc nie ma potrzeby doinstalowywania dodatkowych komponentów. Co ważne, zużywa on niewielkie zasoby systemowe, więc może być instalowany nawet na starszym sprzęcie. Intuicyjne menu w języku polskim nie powinno nikomu sprawić problemu, a szereg dodatkowych funkcji pozwoli dostosować program do indywidualnych potrzeb użytkownika. Całość instalowana jest w trybie online.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0