WindowsProgramyUndelete 360 2.16 build 25

Undelete 360 2.16 build 25 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
File Recovery Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,94 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo duża skuteczność zupełnie za darmo.
  • Wysoka wydajność wyszukiwania i odzyskiwania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Niekiedy problemy z odzyskaniem dużej ilości danych.

Undelete 360 to bardzo niewielkie, proste w obsłudze i niezwykle skuteczne oprogramowanie, za pomocą którego odzyskamy utracone dane na skutek awarii, błędu użytkownika, ataku wirusa etc. 

Za pomocą programu Undelete 360 możemy odzyskać dowolne dane, takie jak filmy, pliki muzyczne, kolekcje zdjęć, ważne dokumenty, pliki systemowe itp. Co prawda program nie posiada interfejsu w języku polskim, ale nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego i niewielką znajomością języka angielskiego poradzą sobie z prostą obsługą Undelete 360. 

Narzędzie poradzi sobie z obsługą nośników z systemem plików NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16, FAT32 umożliwiając odzyskanie danych z różnych nośników danych, takich jak dyski wewnętrzne, zewnętrzne (podłączane do komputera za pośrednictwem portu USB i inne), karty pamięci, nośniki USB (pendrive, urządzenia przenośne MP3, MP4 etc.), nośniki ZIP itp. 

Jeśli chodzi o obsługiwane formaty plików, program Undelete 360 poradzi sobie z odzyskaniem i odczytem dokumentów w formatach DOC, XLS, RTF, PDF, PPT, MDB, HTML, CSV, TXT, PAS, CPP, EML, jak również wszelkich multimediów zapisanych w formacie MP3, AVI, WAV, WMA, MPG, MOV, ASF. Nie zabrakło również wsparcia dla grafiki w formacie JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF, TIF, TGA, EML, RAW.

Obsługa programu jest niezwykle prosta, zaś cały proces odzyskiwania ogranicza się do wybrania partycji na dysku twardym – po rozpoczęciu program zaczyna skanować partycję w poszukiwaniu wszystkich fragmentów danych. Po wyszukaniu plików, użytkownik może jeszcze je podejrzeć, aby upewnić się, że są to te pliki, których szuka. 

Warto również wspomnieć o przydatnej funkcji filtrów, która pozwala ograniczyć pole wyszukiwania do konkretnych wytycznych przyspieszając tym samym cały proces. Nie zabrakło również możliwości odzyskiwania danych skompresowanych oraz zaszyfrowanych na partycjach w systemie NTFS. Na stronie producenta możemy również znaleźć program w wariancie portable, który nie wymaga instalacji i może być wykorzystywany do odzyskiwania danych na każdym komputerze – wystarczy podłączyć pamięć USB, a następnie uruchomić Undelete 360 bez konieczności instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0