WindowsProgramyUndeleteMyFiles 2.7

UndeleteMyFiles 2.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SeriousBit
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,12 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wysoka skuteczność odzyskiwania danych.
  • Duża szybkość i wydajność wyszukiwania utraconych danych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa mimo interfejsu w języku angielskim.
Minusy:
  • Problemy z obsługą dużych pamięci USB.
  • Problemy z odzyskiwaniem plików o dużej wadze.

UndeleteMyFiles to bardzo skuteczna i darmowa wersja narzędzia, za pomocą którego odzyskamy dostęp do uszkodzonych lub utraconych danych na skutek awarii komputera, ataku wirusa lub niemyślnego błędu zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznym dysku twardym, pamięci USB, karcie pamięci w różnych formatach oraz innych urządzeniach przenośnych.

Obsługa programu UndeleteMyFiles jest bardzo prosta i nawet początkujący i niedoświadczeni użytkownicy bez wiedzy informatycznej poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami. Na uwagę zasługują przede wszystkim jasne i intuicyjne kreatory procesów, które pozwalają szybko wyszukać i odzyskać utracone dane w postaci folderów, pojedynczych plików a nawet partycji. Możemy odzyskać takie pliki, jak zdjęcia, filmy, muzykę, dokumenty, pliki programów etc. 

Godnym uwagi jest system odzyskiwania zawartości skrzynki poczty elektronicznej jak również funkcja bezpiecznego usuwania danych z dysku. Na deser dostajemy narzędzie o nazwie Emergency Disk Image pozwalające tworzyć oraz przywracać kopię bezpieczeństwa danych na dysku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0