WindowsProgramyUninstall Tool 3.3.4

Uninstall Tool 3.3.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Crystalldea Software Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo skuteczne usuwanie wszystkich programów.
  • Usuwanie pozostałości po programach.
  • Sporo dodatkowych funkcji i opcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • 30-dniowa wersja testowa.
  • Możliwość uszkodzenia programu lub rejestru.

Uninstall Tool to bardzo przydatne narzędzie, którego głównym zadaniem jest usuwanie programów z systemu operacyjnego. W porównaniu do systemowego rozwiązania lub wbudowanych instalatorów, opisywany program jest w stanie przeskanować cały komputer w poszukiwaniu pozostałości po programach, które w niektórych przypadkach mogą zajmować dużo miejsca na dysku.

Program przy usuwaniu programu skanuje dyski i wszystkie zakamarki systemu, takie jak katalogi tymczasowe, rejestr systemowy, foldery pomocnicze etc. Co więcej, program Uninstall Tool informuje użytkownika o wszystkich zainstalowanych na dysku programach wyświetlając nie tylko ich nazwę, ale również nazwę producenta, datę instalacji, ilość zajmowanego miejsca, wersję programu itd. Obsługa programu jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi opcjami i możliwościami.

Oprócz bardzo rozbudowanych funkcji program Uninstall Tool nie zużywa dużo zasobów systemowych, zaś polski interfejs pozwala znaleźć wszystkie oferowane funkcje i dodatki. Jeśli chodzi o sam interfejs, warto zwrócić uwagę na jego uporządkowanie oraz posegregowanie programów w specjalnych zakładkach. Jeśli chodzi o funkcje, na szczególną uwagę zasługuje tzw. Install Tracker, który monitoruje wybrany program sprawdzając jego działanie w systemie operacyjnym. Dzięki temu możemy sprawdzić, jakie dodatkowe pliki tworzy dany program, gdzie przechowuje pliki tymczasowe itp.

Uninstall Tool posiada również wbudowany menedżer do zarządzania i monitorowania wszystkich aplikacji, dzięki czemu możemy sprawdzić, które programy uruchamiają się wraz z systemem i w razie potrzeby je wyłączyć. Co więcej, za pomocą programu możemy również oczyścić dyski ze zbędnych plików przyspieszając tym samym jego uruchamianie i ogólną wydajność. Program udostępniany jest na zasadach licencji trial, która pozwala na 30-dniowe korzystanie z aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0