WindowsProgramyUnlocker 1.9.2

Unlocker 1.9.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Cedrick Collomb
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,03 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
605

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosta i szybka obsługa programu.
  • Bezproblemowe działanie.
  • Zajmuje niewiele miejsca.
Minusy:
  • Niekiedy konflikty z antywirusem.
  • Instalator chce dodać zbędny toolbar.

Unlocker to bardzo przydatny program, który pozwala wykonać dowolne operacje na zablokowanych przez system plikach lub katalogach. Niekiedy ukryty proces blokuje dostęp do katalogu lub pliku, przez co nie możemy go usunąć, przenieść, skopiować, zmienić nazwy etc.

Za pomocą programu Unlocker możemy dokonać dowolną operację na zablokowanym elemencie. Po instalacji, narzędzie integruje się z powłoką systemu i wyświetla podstawowe funkcje w menu kontekstowym Eksploratora Windows. Obsługa programu jest niezwykle prosta i ogranicza się do wskazania zablokowanego pliku lub katalogu oraz wybrania z menu kontekstowego opcji Unlocker.

Oprócz odblokowania, program Unlocker wyświetla również podgląd przyczyny problemu, dzięki czemu dowiemy się, jaki program lub proces blokował dostęp do konkretnego pliku oraz uzyskamy możliwość jego zamknięcia. Zamknięcie problematycznego procesu umożliwi również wykonywanie dowolnych operacji na pliku lub folderze. Warto zwrócić uwagę, że do wykonywania poszczególnych operacji nie jest konieczny restart systemu, co znacząco przyspiesza pracę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0