WindowsProgramyUnstoppable Copier 5.2

Unstoppable Copier 5.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Rodakil
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,41 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
24674

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Pozwala odzyskać niemal wszystkie dane z różnych nośników.
  • Wysoka wydajność i skuteczność.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z odzyskiwaniem plików.
  • Archaiczny interfejs użytkownika.

Unstoppable Copier to zaawansowany i bardzo skuteczny program, za pomocą którego odzyskamy utracone dane z uszkodzonego dysku twardego lub innego nośnika danych.

Program Unstoppable Copier posiada wydajny silnik, który jest w stanie poradzić sobie z kopiowaniem plików lub całych folderów z uszkodzonych nośników danych. Mogą to być dyski twarde z błędnymi sektorami, płyty CD lub DVD z rysami i innymi uszkodzeniami etc. Aplikacja kopiuje do wybranej lokalizacji wszystkie fragmenty plików z uszkodzonego nośnika, a następnie łączy wszystkie elementy w całość.

Systemowe narzędzie do kopiowania plików natychmiast po napotkaniu błędu na nośniku przerywa kopiowanie. Unstoppable Copier natomiast stara się odzyskać każdy fragment, a następnie układa wszystko w jedną całość. Nie zawsze ta metoda pozwala odzyskać plik w 100% - niekiedy pliki muzyczne „przeskakują”, filmy przerywają, zaś dokumenty mają braki – ale w skrajnych przypadkach odzyskanie nawet fragmentu utraconego pliku jest na wagę złota.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0