WindowsProgramyvBulletin 5.0.3

vBulletin 5.0.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
vBulletin Solutions
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • rozbudowane menu
  • prosta obsługa
Minusy:
  • płatna pełna wersja

vBulletin, w skrócie vB to jeden z najpopularniejszych skryptów służących do tworzenia internetowych for dyskusyjnych. Projekt zainicjowany został w Wietnamie i rozwijany jest do tej pory. Całość posiada podobną funkcjonalność do konkurencyjnych produktów. To, co wyróżnia vBulletin spośród podobnych projektów to przystosowanie go do stron firmowych, które dzięki niemu mogą otrzymywać komentarze dotyczące swoich produktów czy działań.

Częścią składową skryptu jest rozbudowany, ale prosty w obsłudze panel administracyjny, dzięki któremu możemy skonfigurować takie sekcje, jak:
- grupa,
- użytkownicy,
- fora,
- klasyfikacja,
- uprawnienia,
- ogłoszenia,
- style,
- kalendarz,
- język,
- załączniki,
- prefiksy tematów,
- ostrzeżenia,

Warto dodać, że w sieci znaleźć możemy mnóstwo darmowych modyfikacji pozwalających przystosować prezentowany skrypt do naszych indywidualnych wymagań. W najnowszej wersji naprawiono między innymi 104 błędy językowe, 31 błędów związanych z wyświetlaniem zawartości strony, 29 błędów dotyczących ogólnego działania oraz 13 błędów występujących w panelu edytorskim. Wersja testowa pozwala wypróbować wszystkie możliwości oprogramowania w określonym przez wydawcę czasie.

Uwaga!

Po kliknięciu w przycisk POBIERZ zostaniemy przeniesieni na stronę producenta, gdzie aby pobrać TRIAL na dysk należy podać swój e-mail.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0