WindowsProgramyVirtual CD 10.5

Virtual CD 10.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
H+H Software GmbH
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
107,25 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Prostota obsługi.
  • Wysoka funkcjonalność.
  • Liczba obsługiwanych formatów.
  • Funkcje sieciowe.
Minusy:
  • Chwilowe problemy ze stabilnością.

Za pomocą programu Virtual CD uruchomimy obrazy oryginalnych płyt CD, DVD lub Blu-ray bez konieczności wkładania oryginalnego nośnika do napędu komputera. Przy użyciu programu możemy cieszyć się swoją ulubioną muzyką lub filmami bez ryzyka uszkodzenia cennego nośnika. Korzystając z programu nie tylko zachowamy oryginalne nośniki w najwyższej jakości przez długi czas, ale na dodatek nie będziemy musieli korzystać z głośnego napędu, który spowalnia uruchamianie danych na płycie.

Za pomocą programu Virtual CD możemy stworzyć wiele niezależnych od siebie napędów wirtualnych – w jednym możemy uruchamiać ulubioną płytę z muzyką, w innym film, w kolejnych zaś potrzebne do pracy programy lub gry. Co ciekawe, aplikacja wspiera również pracę sieciową, dzięki czemu do jednego obrazu może mieć dostęp wiele osób jednocześnie.

Użytkownicy za pomocą programu Virtual CD mogą również stworzyć swój własny obraz płyty od podstaw w takim formacie, jak ISO, BIN/CUE lub też we własnym formacie Virtual CD, który w przeciwieństwie do poprzednich ma możliwość kompresji zapisywanych w nim danych. Program jest dostępny w wersji demonstracyjnej, która umożliwia jego testowanie przez 30 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0