WindowsProgramyVirtual CloneDrive 5.4.6.0

Virtual CloneDrive 5.4.6.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SLYSOFT
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,51 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
343

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Polski interfejs użytkownika.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Duża funkcjonalność.
Minusy:
  • Niekiedy problemy z kompatybilnością.

Za pomocą programu Virtual CloneDrive stworzymy 8 niezależnych od siebie napędów, które mogą służyć do odtwarzania zapisanych w postaci obrazu, płyt z filmami, muzyką, grami lub programami, dzięki czemu użytkownicy będą mogli zachować swoje oryginalne i nierzadko bardzo drogie nośniki w idealnym, nienaruszonym stanie.

Wirtualne napędy CD, DVD lub Blu-ray posiadają wiele zalet. Sporą przewagą nad napędem fizycznym jest niezawodność oraz szybkość działania – po zamontowaniu wirtualnego obrazu płyty, jej zawartość jest uruchamiana natychmiast, bez opóźnień i denerwującego hałasu. Program Virtual CloneDrive został stworzony przez to samo studio, które odpowiada za tak popularne narzędzia, jak CloneCD i CloneDVD, za pomocą których stworzymy wspominane obrazy płyty.

Virtual CloneDrive jest bardzo prosty w obsłudze, a jasny i intuicyjny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia i specjalistycznej wiedzy informatycznej poradzą sobie z obsługą wirtualnych napędów. Domyślnie program posiada interfejs w języku angielskim, ale w opcjach, w zakładce „Language” możemy wybrać polski język (Polish). Warto również pamiętać, że program może na niektórych systemach generować informacje o zagrożeniu – aby dokończyć instalację należy ignorować tego typu ostrzeżenia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0