WindowsProgramyVirtual DJ Home Free 7.4

Virtual DJ Home Free 7.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Atomix Productions
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
37,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
688

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo duża liczba funkcji
  • Wersja bezpłatna
Minusy:
  • Brak wsparcia dla zewnętrznego miksera oraz kontrolera MIDI

Virtual DJ Home Free to aplikacja, która z pewnością zainteresuje każdego, kto zawsze chciał poczuć się jak DJ. Jest to – zgodnie z nazwą – darmowe oprogramowanie, które pozwala na miksowanie przeróżnych utworów w jedno dzieło. Możemy dodawać do niego mnóstwo sampli, efektów oraz przygotowywać materiał do konkursów karaoke. Zadbano tu o prosty interfejs, więc nie trzeba być znawcą tego typu programów, aby wykorzystywać go w pełni. Mimo, że program nie ma spolszczenia, nie potrzeba znajomości języka angielskiego do tworzenia swoich miksów, remiksów i podkładów.

Pobranie Virtual DJ Home Free w najnowszej wersji pozwoli na używanie Mulit-decku, czyli wirtualnych gramofonów – ich liczba wynosi aż 99! Dodatkowo aplikacja współpracuje z innymi programami używającymi ReWire. Jeżeli ktoś zna poprzednie wydania programu, z pewnością doceni nowy silnik audio oraz nowe narzędzia – Advanced Master Tempo i Pure Scratch. Wszyscy natomiast docenią możliwość wizualizacji różnych kanałów dźwięku, szybki i łatwy dostęp do bazy dostępnej do eksperymentów muzyki oraz możliwość operowania na wielu plikach. W wersji nie brakuje dużych możliwości edycyjnych, możliwości odtwarzania wideo, korzystania z playlist czy sampli.

Dodatkowo, jeśli ktoś posiada urządzenia zewnętrzne, może je łatwo podłączyć do programu za pomocą dostępnego w każdej karcie graficznej wejście Line-In. Warto dodać, że jest to bezpłatna wersja komercyjnego programu. Jeśli komuś będzie mało możliwości oferowanych przez tą aplikację, może zakupić wersję Pro, ale – szczerze mówiąc – to, co otrzymujemy za darmo, doskonale powinno zaspokoić potrzeby każdego domorosłego DJ-a. Polecamy wypróbowanie Virtual DJ Home Free – nie kosztuje to ani grosza!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0