WindowsProgramyVirtual DJ 7

Virtual DJ 7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Atomix Productions
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Spore możliwości miksowania
  • Przemyślany interfejs
Minusy:
  • Wysoka cena licencji

Jeśli muzyka to Twoja pasja, powinien zainteresować Cię program Virtual DJ 7. To cieszące się uznaniem oprogramowanie do miksowania utworów w formacie mp3. Jest to idealny produkt zarówno dla ludzi zajmujących się DJ-owaniem amatorsko, jak i zawodowców. 

Virtual DJ 7 jest płatną, bardziej rozbudowaną wersją aplikacji Virtual DJ Home Free. Podobnie jak darmowy odpowiednik pozwala na korzystanie z maksymalnie 99 deców, equalizera, funkcji Smart Sampler czy Smart Loops. Nie brakuje pluginów z efektami, funkcji playlist czy możliwości nagrywania dźwięku. W odróżnieniu od wersji darmowej, edycja profesjonalna, wyróżnia się wsparcie dla technologii VirtualDJ iRemote. Program ma również większe możliwości jeśli chodzi o nagrywanie dźwięku oraz ustawienia. 

VirtualDJ 7 jest dostępne w dwóch wersjach: Pro Basic i Pro Full. Tylko ta ostatnia posiada kontroler MIDI/HID, możliwość wyświetlania filmów na pełnym ekranie (np. do karaoke) oraz funkcję Timecode Vinyl Control. Użytkownik, który zdecyduje się na zakup jednej z płatnych edycji, otrzymuje pełen dostęp do strony internetowej producenta, gdzie można pobrać nowe skórki interfejsu, efekty i sample.

Pobranie wersji testowej VirtualDJ 7 jest niemożliwe. Jeśli chcesz sprawdzić możliwości programu, musisz ściągnąć z naszej strony Virtual DJ Home Free. Jeśli możliwości programu okażą się za małe, edycja Pro Basic kosztuje 99 dol., a Pro Full, 299 dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0