WindowsProgramyVirtualDVD 5.0

VirtualDVD 5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Oh!Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,40 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa bez zbędnych komplikacji.
  • Program radzi sobie z większością najpopularniejszych formatów.
  • Sprawne i szybkie działanie.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy będą rozczarowani zbyt dużą prostotą.
  • Brakuje kilku przydatnych funkcji.

VirtualDVD to bezpłatny program, za pomocą którego możemy tworzyć wirtualne napędy, a następnie montować w nich dowolne obrazy płyt CD, DVD, Blu-ray etc. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy nie chcą niszczyć oryginalnych i niekiedy bardzo cennych nośników.

Program VirtualDVD charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością oraz niewielkim apetytem na zasoby komputera. Po instalacji program dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego – aby skorzystać z podstawowych opcji, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonce w zasobniku, a następnie wybrać potrzebną akcję, np. „Mount Image”. Narzędzie poradzi sobie z obsługą takich formatów, jak B5T/ B6T, BIN, BWT, CCD, CDI, CUE, DVD, IMG, ISO, ISZ, LCD, MDS/ MDF, NRG oraz PDI.

Jak widać, program VirtualDVD obsługuje najpopularniejsze obrazy płyt stworzone przez popularne programy. Po zamontowaniu obrazu użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich plików – działa to tak samo, jak po włożeniu konwencjonalnej płyt CD, DVD czy Blu-ray do napędu. Oczywiście w tym przypadku wszystko działa szybciej, sprawniej i bez żadnych denerwujących hałasów wydobywających się z napędu. Program pozwala stworzyć nawet 24 napędy wirtualne, które działają niezależnie od siebie i oferują takie same możliwości.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0