WindowsProgramyVirtualDVD 7.2

VirtualDVD 7.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Oh!Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,08 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
178

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość stworzenia nawet 24 napędów.
  • Mały i bardzo prosty w obsłudze.
  • Przydatny i funkcjonalny.
  • Obsługa wielu formatów.
Minusy:
  • Bardzo ograniczona liczba opcji i dodatków.

VirtualDVD to w pełni darmowe i niezwykle przydatne narzędzie przeznaczone do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD/Blu-ray. Za jego pomocą zamontujemy do wirtualnego napędu obrazy dysków gier, filmów oraz programów.

 

Program VirtualDVD poradzi sobie z obsługą praktycznie wszystkich najpopularniejszych obrazów. Mowa o takich formatach jak CloneCD (*.ccd), CDRWin (*.bin), Cue Sheets (*.cue), CDImage (*.img), ISO (*.iso), BlindRead (*.bwt), BlindWrite (*.b5t; *.b6t), Alcohol 120% Image (*.mds;*.mdf), Disc Juggler (*.cdi), Instant CD/DVD (*.pdi), Compressed ISO (*.isz), Nero (*.nrg), CloneDVD (*.dvd) oraz CDSpace6 (*.lcd). 

 

Za pomocą opisywanej aplikacji możemy stworzyć nawet 24 niezależne napędy wirtualne SCSI. Dodatkowo, do każdego napędu możemy przypisać dowolną literkę, jak również region DVD, co znacząco ułatwi odtwarzanie filmów. Po instalacji, VirtualDVD dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego, podobnie jak inne rozwiązania tego typu. Nie przeszkadza podczas codziennej pracy i jest zawsze pod ręką.

 

Z poziomu menu kontekstowego możemy szybko zamontować obraz do wirtualnego napędu oraz przejść do ustawień programu. Korzystanie z VirtualDVD jest bardzo proste, dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy, bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z jego obsługą.

 

Co więcej, w oknie preferencji znajdziemy możliwości zmiany języka interfejsu programu, ustawienia liczby wirtualnych napędów oraz funkcję uruchamiania aplikacji wraz ze startem systemu operacyjnego. VirtualDVD udostępniane jest na zasadach bezpłatnej i nieograniczonej licencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0