WindowsProgramyVoxBox 2.54

VoxBox 2.54 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Vox Industrie S.A.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
73 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
656

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Uboga szata graficzna

VoxBox to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy. Mamy tu olbrzymi zbiór, z którego dowolnie czerpiemy interesujące nas meble. Dla wygody użytkowników podzielono je na kilka kategorii. Są tu więc osobno meble do sypialni, osobno do salonu, pokoju dla dziecka, itp. Najlepiej przekonać się po tym samemu. Pobierz VoxBox z tej właśnie strony i zaprojektuj swoje wymarzone mieszkanie! Plik instalacyjny ma 73 MB, wiec jego pobieranie zajmie parę chwil, jednak warto zaczekać.

Aplikacja jest w całości po polsku, więc nikomu nie powinna sprawić trudności jej obsługa. Zwraca uwagę dość duża możliwość konfiguracji wirtualnego mieszkania, które będziemy projektować – od wymiarów po kształt sufitu. Nie brak też takich elementów jak grzejniki czy drzwi i okna. Przykładowe konfiguracje powstałe z użyciem tej aplikacji ukazują zdjęcia w galerii przy tym opisie.

VoxBox pozwoli stworzyć jeszcze piękniejsze – wszystko zależy tylko od gustu i pomysłowości użytkownika. A dodatkowa atrakcją jest możliwość dokonania wizualizacji 3D zaprojektowanego mieszkania, co pozwoli zobaczyć, jak wyglądałoby w praktyce. Możemy także wydrukować listę mebli użytych do projektu, co potem pozwoli na ich zakup w salonie meblowym. Lista autoryzowanych sprzedawców mebli VOX znajduje się na stronie firmy.

VoxBox ta jest dostosowana do pracy pod wszystkimi popularnymi systemami Windows – czyli XP, Vista i Windows 7. W tych dwóch ostatnich przypadkach może okazać się niezbędne zalogowanie jako Administrator, aby dokonać instalacji programu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0