WindowsProgramyWavePad Sound Editor 5.48

WavePad Sound Editor 5.48 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
NCH Swift Sound
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,81 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
354

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Spora liczba filtrów i efektów
Minusy:
  • Niewielkie możliwości edycyjne
  • Brak polskiej wersji

WavePad Sound Editor to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg. 

Program pozwala przede wszystkim na tworzenie oraz edycję plików muzycznych, nagrań dokonanych przy użyciu mikrofonu oraz innych plików audio. Funkcje edytorskie programu pozwalają na dowolne wycinanie, kopiowanie, podmienianie czy wyciszanie wskazanych fragmentów pliku audio, a także dodanie różnych efektów, takich jak np. redukcja szumów, echo czy wreszcie wzmacnianie/wyciszanie. WavePad Sound Editor nie jest dostępny po polsku, jednak użytkownicy nie znający języka angielskiego, nie powinni już na starcie rezygnować przez to z możliwości tego programu. Interfejs jest czytelny interfejs, a proste komendy sprawiają, że jego obsługa powinna być prosta nawet dla laika. Miejmy jednak nadzieję, że w przyszłości ukaże się spolszczenie.

WavePad Sound Editor umożliwia również konwersję plików dźwiękowych na inne formaty, a także oferuje możliwość zgrywania utworów z płyt CD-Audio. Instrukcja działania w tym przypadku jest bardzo prosta i sprowadza się do wybrania opcji zgrywania i wsadzenia płyty audio do napędu. Program umożliwia również wypalanie płyt CD ze wskazanymi utworami muzycznymi, co dodatkowo rozszerza jego możliwości. Aplikacja posiada wsparcie dla pluginów VST, pozwala na próbkowanie w jakości od 6 do 196 kHz oraz oferuje funkcję zmiany głosu oraz syntezator głosu text-to-speech.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0