WindowsProgramyWeryfikator 2.0.1.0

Weryfikator 2.0.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SebSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
278

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
Minusy:
  • Mała liczba opcji dodatkowych

Weryfikator to prosty i niezwykle intuicyjny program do sprawdzania poprawności numerów, takich jak: REGON, NIP, PESEL i innych.

Chyba każdy z nas miewał niejednokrotnie problem z błędnie zapisanym numerem do swojej karty kredytowej, czy też numerami bardziej osobistymi, takimi jak NIP czy REGON. Dzięki produktowi firmy SebSoft nasz problem zniknie w mgnieniu oka. 

Wystarczy wybrać jedną z kilku typów numerów, które chcemy sprawdzić, wpisać go i system pokaże czy jest on zgodny z wymaganymi standardami. Weryfikator, poza sprawdzaniem najważniejszych danych takich jak NIP, REGON czy PESEL, pozwala również zweryfikować mniej popularne informacje: prawo do wykonywania zawodu, numer identyfikacyjny gospodarstwa rolnego czy kolczyki IACS, którymi oznacza się zwierzęta.

Najnowsza wersja Weryfikatora pozwala na weryfikację numerów rachunków bankowych, które są zgodne z obowiązującym standardem IBAN. Co więcej, aplikacja jest całkowicie darmowa, nie wymaga żadnych, dodatkowych opłat. Dużą zaletą jest niewielki rozmiar, małe wymagania sprzętowe oraz bardzo prosta, intuicyjna obsługa.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0